1 3000 300 120 30 https://blog.inekle.com 720 1
site-mobile-logo
site-logo

Pepsicilere 10 inekle dakikası hediye!

**BU KAMPANYA SONA ERDİ!** Pepsiciler şimdi pineklemiyor, inekliyor! Sen de, Pepsi kapaklarından çıkan şifren ile inekle.com’a üye ol, anında 10 inekle dakikası kazan ve yardıma ihtiyacın olduğunda inekle.com’da yer alan, özenle seçilmiş, Türkiye’de online eğitim konusunda en deneyimli üniversiteli gençlerinden derslerinle […]
**BU KAMPANYA SONA ERDİ!**
Pepsiciler şimdi pineklemiyor, inekliyor! Sen de, Pepsi kapaklarından çıkan şifren ile inekle.com’a üye ol, anında 10 inekle dakikası kazan ve yardıma ihtiyacın olduğunda inekle.com’da yer alan, özenle seçilmiş, Türkiye’de online eğitim konusunda en deneyimli üniversiteli gençlerinden derslerinle ilgili yardım al.
 10 dakikan ile kendi seçtiğin üniversiteliye bağlanıp, bire bir ve canlı özel ders alabilir, konu anlatımı isteyebilir, sorularını sorabilirsin. Derslerin yanısıra, çalışma stratejileri, üniversite ve bölümlerle ilgili de danışabilirsin. Ayrıca, sorularını hazırlayıp tüm öğretmenlerin görebildiği havuza da gönderebilirsin. Sorunu üzerine alan öğretmen cevabı sana inekle.com üzerinden metin / görsel olarak gönderir.
Tüm dersler, beyaz tahta, video konferans ve chat modüllerinden oluşan sanal sınıfta işleniyor. Tahtaya ve chate yazılanlar arşivlenir ve istediğinde geri dönüp tekrar yapabilirsin. Bir ders ne kadar sürerse sadece o kadar dakikan eksilir. Soru havuzuna gönderdiğin sorularda ise, her bir tanesi için 2 dakikan eksilir.
Şimdi, Pepsi şifrenle üye ol ve PİNEKLEME, İNEKLE!
**BU KAMPANYA SONA ERDİ!**
inekle ekibi

inekle ekibi, inekle'nin kurucularından oluşmaktadır.

Önceki Yazı
inekle, Bay J ve ark...
YGS sonuçlarını nasıl yorumlamalı?
Sonraki Yazı
YGS Sonuçlarını N...
1 Yorum
  • 06/11/2015 21:45

    çok güzel bir sitedir muhteşem ötesi

    Cevapla