Soru Sor, Cevap Al

Ders çalışırken ya da sınavlara hazırlanırken takıldığın soruları artık es geçmen ya da ertesi gün birine sormak için biriktirmen gerekmiyor! Sorularını sıcağı sıcağına sorabilir ve açıklamalı cevabını alabilirsin.

inekle.com‘da canlı ve bire bir online derslerin yanısıra artık, sorularını hazırlayıp sisteme giriş yapmış öğretmenlerin görebileceği soru havuzuna gönderebilirsin. Tek yapman gereken inekle’ye üye olup, dakika yükledikten sonra, bilgisayarından dosya aktarımı ile ya da bilgisayarının kamerası ile sorunun resmini çekerek sorularını hazırlamak ve havuza göndermek. Sonrasında top üniversitelilerde!

Her bir soru 2 dakika değerinde. (bu sorunun 2 dakikada çözüleceği anlamına gelmiyor ;)) Soruyu havuza gönderirken, cevabı aldığında düşülmek üzere bu dakika miktarı hesabında bloke edilir. Soru havuzuna gönderilen sorular inekle’ye giriş yapmış öğretmenler tarafından görüntülenebiliyor. Cevaplayabileceği soruyu üzerine alan öğretmen cevabı yine inekle.com‘da metin ya da resim olarak sana gönderiyor. Bir öğretmen aynı anda sadece bir soru üzerinde çalışabiliyor.

inekle.com’a üye değilsen üye olmak ve dakika yüklemek için tıkla. Üyeysen, sorularını hazırlamak için tıkla.

ÖNEMLİ: Soru-cevap modülü inekle.com içerisindedir. Lütfen sorularını buraya, blog’a yorum olarak yazma. Cevaplanmayacaktır.

blog-banner

64 Yorum

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir