1 3000 300 120 30 https://blog.inekle.com 720 1
site-mobile-logo
site-logo

Sözel Dersler de inekle’de

Yeni dönemde inekle’de sözel dersler de olacak! Sözel derslerde başarılı üniversitelilerin yanı sıra, öğrenci ve velilerden de gelen yoğun talep üzerine, tahmin ettiğimizden daha büyük bir ihtiyaç olduğunu görerek böyle bir karar aldık. Yenilenen başvuru süreci ile bugünden itibaren başvuruları […]

Yeni dönemde inekle’de sözel dersler de olacak! Sözel derslerde başarılı üniversitelilerin yanı sıra, öğrenci ve velilerden de gelen yoğun talep üzerine, tahmin ettiğimizden daha büyük bir ihtiyaç olduğunu görerek böyle bir karar aldık.

Yenilenen başvuru süreci ile bugünden itibaren başvuruları almaya başlıyoruz. Sözel veya sayısal öğretmenlik için başvuran üniversiteliler şimdi daha detaylı bir form dolduracaklar. Sonrasında eğitim uzmanımız ve bizim tarafımızdan değerlendirilen ve olumlu bulunan başvuruların sahipleri inekle.com üzerinden eğitim uzmanımız ile canlı görüşme yapacaklar. Görüşme sonrasında seçilenler profil fotoğraflarını çektirmek ve grafik tabletlerini teslim almak için ofisimize gelecekler.

Sözel veya sayısal derslerde kendine güvenen üniversiteliler, http://inekle.com/basvuru/form sayfasından hemen şimdi başvurabilirler!

Hepinize bol şans!

inekle ekibi

inekle ekibi, inekle'nin kurucularından oluşmaktadır.

Önceki Yazı
Üniversitede Yatay Geçiş ve Dikey Geçiş
Yatay Geçiş ve Dik...
Üniversite sınavına hazırlananlara tavsiyeler
Sonraki Yazı
Üniversite Sınavı...
0 Yorumlar