Çevrimiçi Uyarı Sistemi İle Ders Yapmak Artık Daha Kolay!

inekle.com’u sizden gelen istekler doğrultusunda geliştirmeye devam ediyoruz. Bize ilettiğiniz sorunlardan birisi ders almak istediğiniz öğretmeni müsait olarak yakalayamamanızdı. Biz de bu sorunu çözmek için Çevrimiçi Uyarı Sistemi‘ni hazırladık. Çevrimiçi Uyarı Sistemi’ni iki şekilde kullanabilirsin.

  1. Öğretmen Profilindeki Çan Görseli: Bu özellik ile birlikte öğretmenlerin isimlerinin yanında gri bir çan göreceksin. Bu çana bastığın zaman çanın rengi yeşile dönüşecek ve o öğretmen çevrimiçi olduğunda bildirim alacaksın.
  2. Toplu Çevrimiçi Uyarısı Kurma: Bunun için de öğretmenler butonuna bastığında ‘Çevrimiçi Uyarı Sistemi’ butonunu göreceksin. Bu butona bastıktan sonra bildirim almak istediğin öğretmenlerimizin profil resmine basman yeterli olacak.

Peki bu bildirimler sana nasıl ve ne zaman gelecek? Bildirim almak istediğin öğretmen inekle’ye girip durumunu müsait olarak güncellendiği anda seni mail ile bilgilendireceğiz. Aynı zamanda arka planda inekle.com açıksa sesli olarak da uyarı vereceğiz. İstersen ”Ayarlar” kısmından mail tercihini güncelleyebilisin.

Çevrimiçi Uyarı Sistemi ile çok daha az zaman harcayarak istediğin öğretmenle istedğin kadar çalışmak artık çok daha kolay!

inekle ekibi

One thought on “Çevrimiçi Uyarı Sistemi İle Ders Yapmak Artık Daha Kolay!”
Leave a Comment