Hediye 10 dakika ile inekle’yi deneyimle!

10 dakika kampanyası

inekle’de istediğin çevrimiçi öğretmene ders talebi gönderebilir ve anında yardım almanın keyfini yaşayabilirsin. Tüm derslerin bire bir ve canlı olarak karşılıklı işlendiğini unutma! Yani inekle’de, daha önceden çekilmiş bir videoyu tekrar tekrar izlemiyorsun. Her seferinde bir öğretmene bağlanıp, canlı olarak sorularını sorabiliyor ve sana özel cevap alabiliyorsun.

Dakika bazında işleyen yapısı sayesinde inekle’de birs der ne kadar sürerse sadece o kadar dakikan eksilir. Yani, özel ders ya da dershanede olduğu gibi belli saatlerini ayırman gerekmez. Önceden plan yapman, yol, trafik çekmen de gerekmez. Ya da sorun mu birikti, ertesi günü beklemen, sıraya girmen gerekmez. Yardıma ne zaman ihtiyacın olursa inekle o an yanında!
Ayrıca, yeni eklenen soru-cevap modülü sayesinde canlı derse girmeden soru sorup, cevap alabiliyorsun. Yapman gereken sorularını inekle üzerinde hazırlamak ve tüm inekle öğretmenlerinin görebildiği soru havuzuna göndermek. Sorunu çözebileceğine inanan bir öğretmen sorunu üzerine alır ve cevabı sana yine inekle üzerinden gönderir. Bu kadar basit!
inekle’nin dakikası 25 kuruştur. Yani; 60 dakika sadece 15 TL. Üstelik, dediğimiz gibi tüm dakikalarını tek seferde kullanmak zorunda değilsin. Bir ders 5 dakika da sürebilir 1 saat de. Ne kadar yardıma ihtiyacın varsa o kadar çalışırsın. Kalan dakikalarını da başka bir soru çözümü veya konu anlatımı için kullanabilir, istersen her ders için başka bir öğretmenle çalışabilirsin. Yeni soru-cevap modülünde ise her soru 2 dakikadır. Yani, dakikalarını soru-cevap modülü için de kullanabilirsin.
inekle’ye yeni üye oldun ve “sistemi önce bir denemek istiyorum” diyorsan bu da mümkün!  Üye olup, giriş yaptıktan sonra kişisel ayarlarını eksiksiz tamamlayan herkese 10 dakika hediye ediyoruz. Bu 10 dakika ile inekle’yi kısaca tanıyabilir, platformun nasıl çalıştığını anlayabilirsin. Dakikalarını istediğin gibi kullan. İster canlı ders al, ister soru havuzuna soru gönder. Örneğin, önce havuza 1 soru gönderebilir sonra da kalan dakikalarınla bire bir online özel ders deneyimi yaşabilirsin. 
Şimdi hemen üye ol!
BU UYGULAMA SONA ERMİŞTİR.
4 thoughts on “Hediye 10 dakika ile inekle’yi deneyimle!”
  1. güzel bir siteye benziyor önce bedava dakka denemek istiyorum eğer etkisi olursa denemeyi düşünüyorum dakika alıp.

    1. Fatma merhaba. Umarız ki inekle’nin faydasını görürsün. Herhangi bir sorun olursa bize her zaman yazabilirsin. İyi çalışmalar!

  2. ineklede geçen her 1 dakika çok önemli . okulda dersi biraz dinledikten sonra sıkılıyorum .ama ineklede hocalar dersi öyle güzel anlatıyoki 1 saat nasıl geçtiğini anlamıyorum

Leave a Comment