1 3000 300 120 30 https://blog.inekle.com 720 1
site-mobile-logo
site-logo

Bolluca Çocuk Köyü’nde Öğrencilere inekle.com Bursu

Öğrencilerle buluştuğu ilk andan beri bir sosyal sorumluluk projesi olarak işleyen inekle.com, artık kısa bir süre önce kurulan Birebir Eğitim Vakfı‘nın (BEV) bir projesi olarak hayatına devam ediyor. Birebir Eğitim Vakfı‘nın amacı, Türkiye’nin her yerinden öğrenciler için birebir, online eğitim […]

Öğrencilerle buluştuğu ilk andan beri bir sosyal sorumluluk projesi olarak işleyen inekle.com, artık kısa bir süre önce kurulan Birebir Eğitim Vakfı‘nın (BEV) bir projesi olarak hayatına devam ediyor.

Birebir Eğitim Vakfı‘nın amacı, Türkiye’nin her yerinden öğrenciler için birebir, online eğitim desteğini mümkün kılmak ve üniversitelilere de burs sağlamak.

İhtiyacı olan öğrencilerin inekle.com üzerinden alınan eğitim desteğine ücretsiz ulaşması için yapılan çalışmaların ilki de Koruncuk Vakfı ile birlikte hayata geçirildi. BEV‘in ilk öğrenci bursiyerleri olan Bolluca Çocuk Köyü öğrencileri inekle.com‘dan ücretsiz yararlanıyorlar!

BEV ve inekle.com çift taraflı fayda sunmaya devam ediyor. Bir yandan özel dersi bir lüks olmaktan çıkarırken, diğer taraftan da inekle.com üzerinde ders veren üniversite öğrencilere de eğitim bursu sağlanıyor.

BEV edindiği bağışlarla öğrencilere inekle bursu vererek, birebir eğitim desteğini isteyen ve ihtiyacı olan öğrenciler için mümkün kılmaya çalışıyor.

 

inekle ekibi

inekle ekibi, inekle'nin kurucularından oluşmaktadır.

Önceki Yazı
Yepyeni Bir Ders Den...
Sonraki Yazı
Online Özel Ders
0 Yorumlar